Röplabda – kosárlabda: felkészülési torna Jászberényben és Debrecenben

2017-09-14 10:48:12

 

 


A bajnoki rajtra készülő női röplabdázóink hazai környezetben, férfi kosarasaink pedig Debrecenben lépnek a hétvégén pályára felkészülési torna keretében. Mindkét együttes alaposan átalakult a nyári szezonban, így sok mérkőzésre szüksége van.



Pénteken és szombaton két helyszínen- (Bercsényi úti játékcsarnok és a katolikus iskola tornacsarnoka – rendezi meg a Szeles Péter Emléktornát a Jászberényi Röplabda Klub. Két csoportban hat magyar és egy román együttes mérkőzik majd egymással a helyezésekért.


A-csoport (Bercsényi úti sportcsarnok)


Gödöllő, Nyíregyháza, MTK, Jászberényi RK


B-csoport (Nagyboldogasszony Kat. Ált. Isk. tornacsarnoka


Vasas, Budaörs, Kolozsvár


A torna programja


2017. szeptember 15. – péntek



A-csoport (Bercsényi úti sportcsarnok)


14.00 óra: JRK – Gödöllő


15.30 óra: Nyíregyháza – MTK


17.00 óra: MTK – Gödöllő


18.30 óra: JRK – Nyíregyháza


B-csoport (Nagyboldogasszony sportcsarnok)


14.00 óra: Vasas – Budaörs


16.00 óra: Budaörs – Kolozsvár


18.00 óra: Kolozsvár – Vasas


2017. szeptember 16. - szombat


Bercsényi sportcsarnok:


10.00 óra: JRK – MTK


11.30 óra: A1 – B2


15.00 óra: A2 – B1


17.00 óra: mérkőzés a 3. helyért


19.00 óra: mérkőzés az 1. helyért


Nagyboldogasszony sportcsarnok


10.00 óra: Nyíregyháza – Gödöllő


11.30 óra: A4 – B3


15.00 óra: A3 – A4


17.00 óra: A3 – B3


Az ünnepélyes eredményhirdetést a döntőt követően rendezik.


DEAC Kupa



Szeptember 16-18. között rendezi meg az első osztály újonca, a DEAC csapat a DEAC Kupát a debreceni Oláh Gábor utcai sportcsarnokban, melyen pályára lép a JP Autó JKSE csapata is. A mieink kerete még nem teljes, így nem lesz könnyű dolga Nikola Lazics legénységének a házigazdák, a román Temesvár és a fehérorosz Tsmoki Minszk ellen.


A DEAC Kupa programja:


szeptember 16. - szombat:


15.30 óra: BC Timisoara (román) – Jászberény KK


18.00 óra: DEAC – Tsmoki Minsk (fehérorosz)


szeptember 17.-  vasárnap:



15.30 óra: Jászberény – Tsmoki Minsk (fehérorosz)


18.00 óra: DEAC – Timisoara (román)


szeptember 18. hétfő:


15.30 óra: Timisoara (román) – Tsmoki Minsk (fehérorosz)


18.00 óra: DEAC – Jászberény
 

Szántai Tibor


Hír megosztása