Vizes Vb: Kanada megtréfálta a lányainkat

alt

A budapesti vizes világbajnokság hétfői napján a negyeddöntőket játszották a női vízilabdacsapatok. A magyar válogatott Kanadával találkozott és meglepően sima vereséget szenvedett.

Vizes VB: az első magyar érem

alt

Vasárnap megkezdődtek a medencés úszóversenyek a budapesti vizes világbajnokságon. Az első napon nagyszerű magyar eredmény született, hiszen a 4x100 méteres férfi gyorsváltónk a 3. helyen végzett. Fotó: Kovács Tamás, MTI)

Vizes Vb: mindkét pólócsapatunk negyeddöntőt játszik

alt

A 17. Vizes Világbajnokságon mindkét magyar vízilabda válogatott, a férfiak és a nők is csoportelsőként kerültek a legjobb nyolc közé. A férfiak Oroszország, a nők Kanada ellen ugranak legközelebb vízbe.

EL: háromból egy csapatunk maradt

alt

Szerdán este a Bp. Honvéd kettős vereséggel esett kis a BL-selejtezőből, majd csütörtökön a Ferencváros is hasonló teljesítménnyel búcsúzott az Európa Ligától. A Videoton az idegenbeli siker után hazai pályán döntetlent ért el és a következő körbe jutott.

BL-selejtező: nyerni kell a Honvédnak

alt

A labdarúgó BL-selejtező második körének visszavágóját egy gólos hátránnyal várja a Bp. Honvéd együttese az izraeli H. Beer Sheva ellen. Szerdán este 21.15 órai kezdettel zárt kapuk mögött mérkőzik meg egymással a két csapat.

Világjátékok: rajt csütörtökön 60 magyarral

alt

Hatvan magyar versenyző indul a csütörtökön kezdődő wroclawi Világjátékokon, amelyen 100 ország közel 4000 sportolója vesz részt.

Élő tv-sportközve- títések: péntek, szombat, vasárnap

alt

A hétvégi televíziós sportközvetítések középpontjában, a közmédiában, már a mai napon megkezdődő Vizes Világbajnokságeseményei, valamint a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság áll. A további csatornákon viszont sok más esemény is figyelemmel kísérhető.

Kajak-kenu Eb: Plovdivban a kontinens legjobbjai

alt

Hüttner Csaba szövetségi kapitány akkor lenne elégedett a péntektől vasárnapig tartó plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság után, ha minden szakágban szereznének érmet a magyar versenyzők, összességében pedig tíz dobogós helyet remél a csapattól.

BL: egygólos Honvéd hátrány

alt

A Budapest Honvéd 2-1-re kikapott szerdán az izraeli Hapoel Beer-Seva vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.

Hanga Ádámot megtartaná a Baskonia

alt

A spanyol élvonalban játszó Hanga Ádámot megtartaná jelenlegi kosárlabdacsapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz - írta az eurohoops.net.

Dani Alvest bemutatta a Paris Saint-Germain

alt

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapatában folytatja pályafutását Dani Alves.

BL: bravúr kellene a Honvédtól

alt

A Budapest Honvéd szerdán az izraeli Hapoel Beer-Seva vendégeként kezdi meg szereplését a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében, amelynek során három párharcot kellene nyernie a főtáblára jutáshoz.

Lőrincz Viktor győzött Varsóban

alt

Lőrincz Viktor a kötöttfogásúak 85 kilogrammos súlycsoportjában megnyerte a birkózók Pytlasinski-emlékversenyét Varsóban.

Női röplabda: World Grand Prix tornagyőzelem

alt

A magyar női röplabda-válogatott harmadik mérkőzésén is győzött a World Grand Prix-sorozat harmadik vonalának első állomásán, így megnyerte a mexikói tornát.

Megújul az M1 sporthíradása

alt

B. Németh Péter és Lipcsei Betta vezetésével megújult formában jelentkezik hétfőtől az M1 aktuális csatorna sporthíradása.

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

alt

Igen mozgalmas lesz a hétvége idehaza is, bár a labdarúgó-bajnokság küzdelmei még nem kezdődtek el. A Budapesti Vizes VB-re készülő férfi vízilabda válogatottunk a BENU Kupán szerepel, míg Szolnokonkajak-kenu válogatót, Szegeden Sárkányhajó Eb-t rendeznek.